Víkend v posteli

29. května 2017 v 18:37 | Claire |  Povídání
Ahojda!

Tak se zase hlásím o slovo :) Víkend jsem si opravdu užila.. v posteli. Ležela jsem celý víkend, prootože jsem potřebovala vyležet tu nemoc, co mě minulý týden zkolila. Užívala jsem si to ale. Víkend bych asi charakterizovala třemi slovy: Postel, Kniha, Filmy.. Ale v podstatě jsem si ten víkend fakt užila..

V sobotu mi bylo asi nejhůř, takže jsem to vyloženě prospala a sem tam jsem si přečetla část knížky Dívka ve vlaku/na níž bude recenze během tohoto týdne, pravděpodobně zítra /. Nebylo mi ale nejlíp, takže toho moc nebylo, ale, musím ve všem hledat plusy, takže musím říct, že jsem si po dlouhé době opravdu odpočinula.


Včera už to bylo lepší, ale stejně jsem raději nevylézala, protože jsem to nechtěla podceňovat, abych si mohla tohle hezké počasí začít užívat venku! Knížku jsem střídala s filmy, a tak se po dlouhé době konečně podívala na české filmy, které jsem nestihla v kině. Pustila jsem si film Dvojnícis hlavní dvojrolí Onřeje Sokola, kterého mám strašně ráda. Bála jsem se aby mě film nezklamal, jako spousta filmů na které se těším. Naštěstí nezklamal a moc jsem se u něj pobavila, takže doporučuji :) Film jak asi víte je o záměně životů učitele a zloděje (v obou rolích Ondra). Potom jsem si ještě pustila se ségrou Anděl páně 2, kde jsem očekávala díky jedničce, že to bude dobré a nespletla jsem se. Byla to příjemná oddychovka, a rozhodně bych se na to časem podívala znova. Vtipné pojetí, které jsem čekala a jablko poznání. Potom se na mě přišel podívat přítel, tak jsem si chvíli povídali a potom jsme si pustili další film, o kterém jsem se už dlouho bavili a to film Proč? což je taky český film, starý film o fanoušcích sparty, kteří zdemolovali vlak při cestě na jeden zápas. Film je podle pravdivé události. A tam jsem byla teda opravdu v šoku, co jsou lidi schopní udělat kvůli fotbalu. Mám "doma" dva fotbalisty (bratra a přítele) a myslela jsem si, že občas přehánějí. Nepřehánějí. Hrozně mě ten film zaujal a fascinoval. Chvílema jsem opravdu trpěla a až někdy budete přemýšlet, co si pustit, tak tohle je na zamyšlení o lidech zajímavý film! Koukali jsme se na to na youtube, já u toho usla a když jsem se vzbudila, tak tam byl automaticky spuštěný další český film Modelky S.R.Oa to je blbost! Teda alespoň pro mě. Byla to totální kravina a vzhledem k tomu, že jsem při tom byla na ntb, tak jsem to zkoukla celé. Nelíbilo se mi to, nedoporučuji. Přišlo mi, že film je o ničem.. Ale udělejte si vlastní názor :)

JInak moc děkuji za návštěvnost blogu-minulý týden: 65
Viděli jste nějaký film z těchto? A jak se Vám líbil? A jaký český film byste doporučili?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nika nika | Web | 30. května 2017 v 13:26 | Reagovat

Já pro změnu ležím dneska a tak nějak nevím, co dělat. Na nic nemám náladu, ale asi si pustím nějaký filmeček :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama