Škola, nemoc, (ne) blog

26. května 2017 v 11:17 | Claire |  Povídání
Ahoj!

Pár dní jsem se tady neobjevila, bylo toho trochu moc a stále je, ale teď to chci fakt zlepšít! :) Od úterý mi nebylo vůbec dobře a neměla jsem vůbec náladu na nic a ještě ke všemu jsem musela dohánět pár věcí do školy! Naštěstí se to všechno povedlo, takže už to bude jen a jen lepší. Už aby byly ty prázdniny, docela bych chtěla vypadnout někam na výlet a fotit a fotit a chodit a chodit! Doufala jsem, že když se to všechno podaří, tak se o víkednu někam vydám, ale skolila mě nemoc, mám teploty, takže jsem dneska zůstala domu a konečně se rozhodla, že něco napíšu.


Ve středu jsem byla ještě relativně v pohodě a tak jsem vyrazila s partou kamarádů do kavárničky. Miluju kávu a miluju malé pražské (a nejen pražské, když se někde ocitnu) kavárničky! No a jeden kamarád se rozhodl nás vytáhnout, protože objevil novou kavárničku, kterou jsme nidky nenavštívili, takže jsme se tam vydali, ale o té kavárně chci povídat ve zvláštnm článku, který bych chtěla vydat možná ještě dnes :)

Včera už to bylo horší, takže jsem odpoledne, tak pěkného dne proležela doma v posteli a s čajem a náladu si zlepšovala alespoň u knížky Dívka ve vlaku . Nechtěla jsem to číst, protože o tom každý mluvil, takže jsem se k otmu dostala až teď, když to mají snad všichni příznivce detektivek přečtené. Ale to mi nevadí. Večer jsem chtěla hodit recenzi na tu kavárnu, ale když jsem článek dopsala a chtěla zveřejnit, tak mi blog napsal, že jsem odhlášená článek byl vymazaný a na znovu napsání jsem neměla náladu. Jak z nemoci, tak z nefungování blogu. Dneska to ale opravdu všechno napravím, také chci obejít pár jiných blogů a přečíst si také články někoho nového :)

Takže přeji příjemný den, ať už jste ve škole, práci, nebo doma jako já :))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama