Dobrá trafika

26. května 2017 v 15:14 | Claire |  Kávu, prosím
Moje hodnoceni: * * * *
Místo: Újezd, Praha
Ceny: Velmi příznivé
Obsluha: Příjemná
Zahrádka: Ano

Popis: Trochu mě na první pohled zarazilo, že z ulice není o kavárničce moc vědět. Když jsme vešli do dveří, trochu jsem si myslela, že jsme asi dveře netrefili uplně správně, protože v tu chvíli jsem ještě nevěděla název kavárny. Za dveřmi jsme spatřili klasickou trafiku. Kamarád už tam ale byl, takže se ihned vydal dozadu, kde už se nacházela ona kavárnička ( Dobrá trafika ), takže když jsem slyšela název, ihned jsem to pochopila.


Po vstupu do kavárny jsem byla opět v šoku, protože tam bylo hodně přítmí, na což nejsem moc zvyklá. Chvíli jsem si zvykala na šero, ale bylo to příjemné. Sedělo se tam dobře. Dekorace a vybavení kavárny mi tak trohcu připomínalo všeho chuť, ale nijak to nenarušovalo posezení a to, že měla kavárna zahrádku ve vnitrobloku, kde je klid a né do ulice bylo ještě lepší.

Listování v nápojovém lístku bylo obohacující a pobavilo. Je to psané staročeštinou a ještě ke všemu je tam několik rad, jak se chovat, když jdete do kavárny a tak. Spousta obrázků, které měli vtipné, někdy bohužel rádoby vtipné popisky byly dobré, ale než jsme si vybrali něco k pití, trvalo nám to docela dlouho, protože jsme četli všechno okolo. Výber všeho, co jsme si objednali byl ale super. Nemůžu říct, že bychom se s něčím netrefili. Všechno včetně kávy, čaje, zmrzliny bylo dobré a pěkně servírované.

Při placení jsem byla zase trochu zaražená, protože jsme si museli zajít na bar kavárny pro lístek, který jsme donesli do přední místnosti-samotné trafiky, kde se platilo. Nikde jsem to takhle ještě nezažila, ale tak proč ne.

Návštěvu této kavárny doporučuji, tedy v případě, že netrpíte špatným pocitem ze tmy a nevyžadujete nejmdernější vybavení kavárny. Za mě super a rozhodně se tam ještě někdy podívám. Rozhodně, ale nemohu dát plný počet hvězdiček (5), protože kavárna se mi sice líbila, ale rozhodně vím, že existují mnohem lepší kavárny.

Byly jste už někdy v této kavárně? A jaká pražská (Nebo prostě jakákoliv kavárna) je podle vás ta nejlepší? Kam byste mi doporučili zajít? Sem s typy!! Ráda ozkouším :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Káva nebo čaj?

Káva
Čaj

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 26. května 2017 v 15:33 | Reagovat

Ano, rovnost je zde jenom ve smrti

Velmi dobře se má ten kdo je nejlepším specialistou, neříkám vlastně nic, co by každý profesionál nevěděl, ale mnoho lidí si naivně myslí, že se budou mít zde velmi dobře, i když nebudou zde nejlepším specialistou. Ono to ale neplatí jenom u lidí, v přírodě to funguje stejně, to co není nejlepší ve svojí specializaci, to má smůlu, a o tom to je jak v přírodě, tak i u lidí, jak se stát nejlepším v nějaké hodnotné specializaci? Je snadné si nalézt nehodnotnou specializaci, a zde se stát nejlepším, z toho ale nemáte logicky žádné hodnoty, a jenom jste ze sebe udělali naivního hlupáka!

Mnoho lidí se snaží si hrát na to, že jsou nejlepší v nějaké specializaci, tento konzumní svět je velikým divadlem, ve kterém každý chce hrát sobecky jenom hlavní roli. Elita káže aby si pracující utahovali ekonomické opasky a sama si ekonomické opasky povoluje, nadbytek je postaven na nedostatku, rovnost je zde jenom ve smrti. Není zde demokratický kapitalismus, je zde sobecký egoismus, koncentrační nacistické vyhlazovací tábory lidem otevřeli oči, pro mocnou a bohatou elitu jsou pracující jenom dobytek s nulovou hodnotou. Stát je zde jenom proto aby hájil zájmy bohatých a dělal z pracujících ekonomické ubožáky, v centru je vždy nadbytek a daleko od centra je nedostatek.

2 Malá Černovláska Malá Černovláska | Web | 26. května 2017 v 16:16 | Reagovat

Já byla jen v kavárně Pražírna v Praze a bylo to tam hezké. V kafi se úplně nevyznám, ale občas si nějaké dám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama